Sitemizde 39 kategoride toplam 3157 film ve 1278 yorum bulunmaktadır.

Titanik – Titanic (1997) Film İndir


Rip Türü : BRRip XviD | Boyut : 1.4 Gb | Dil : Türkçe Dublaj | İMDB : 7,7Titanik Film indir

Dünyanın karşılaştığı en büyük felaketlerden birini konu alan Titanik filminde devasa bir geminin içerisindeki yolcularla birlikte batışını konu alıyor. James Cameron’un yönettiği bu harika filmin başrollerinde ise Leonardo DiCaprio ve Kate Winslet yer alıyor. Teknolojinin geldiği son aşamanın bir ürünü olan dev gemiye insanlar büyük bir ilgi gösterirler. Zengin ve fakir sınıfın ilgi duyduğu bu gemi ile seyahat edebilmek için birçok insan adeta birbiri ile yarışır.

Gemide genç bir ressam olan Jack isminde bir adam ile ailesi ve nişanlısı ile seyahat eden Rose isminde genç bir kadında vardır. Film bu iki insanın gemide yaşadığı aşkın etrafında dönerken aynı zamanda çeşitli entrikalarda konu ediliyor. Fakir ve zengin sınıf ayrımına da vurgu yapılan filmde yıllar sonra yeniden Titanik batığı araştırılmaya başlıyor. Titanik filmini indirdikten sonra film hakkında görüşlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayınız. Filmindirsene.net herkese iyi seyirler diler.

Titanik Film
Titanik Film
Titanik Film
Titanik Film
Titanik Film
Titanik Film
Titanik Film

Turbobit

https://turbobit.net/jpzh5ei8enhh.html

Bir önceki film paylaşımımız Daha Hızlı Daha Öfkeli - 2 Fast 2 Furious (2003) Film İndir'dir. Dilerseniz onuda indirebilirsiniz, Filmimizin etiketleri ise ;Hızlı, Hızlı Ve Öfkeli 2 Tek Link indir ve Hızlı ve Öfkeli Tek Link İndir

Yorumlar

  1. semih baba dedi ki:

    Muhteşem

  2. mohammad dedi ki:

    harika sozu yok

  3. xxxxx dedi ki:

    İyi film bence şimdi ben bu filmi indirmeyi düşünüyorum.