Sitemizde 39 kategoride toplam 3193 film ve 1305 yorum bulunmaktadır.

Özgürlük Savaşçısı – In the Name of the King (2007) Film İndir


Rip Türü : BRRip XviD | Boyut : 700 Mb | Dil : Türkçe Dublaj | İMDB : 3,8Özgürlük Savaşçısı Film indir

Bir filmde Jason Statham oynuyorsa o film kesinlikle izlenir. Fantastik aksiyon tarzı bu filmde ; Çiftçi (Jason Statham) olarak bilinen adamin hayati, bir Krug çetesinin köyünü (Stonebridge) yagmalamasi, oglunu öldürmesi ve karisini (Calire Forlani) kaçirmasiyla tamamen altüst olur. Bir zamanlar baris içinde yasayan bu adam karisi Solona’yi kurtarmak için akil hocasi Norick (Ron Perlman) ile kayinbiraderi Bastian’i (Will Sanderson) Krug çetesinin pesinden sürükler.
Krug kirsal bölgeleri yagmalarken, Kralin büyücüsü Merick onlarin arkasindaki gerçek gücü kesfeder: eski rakibi, güçlü ve acimasiz büyücü Gallian (Ray Liotta). Gallian ordusu ile Kral Konreid’i (Burt Reynolds) tahttan indirip yerine kendi kuklasi olan Duke Fallow’u (Matthew Lillard) geçirmeyi planlamaktadir.
Kralin ordusu Krug ile yüzlesmek için ilerlerken, Çiftçi ve arkadaslari Ehb dagindaki geçitlerden farkedilmeden ilerlerler. Krug kampina yapilan gece baskini Norick ve Bastian’in ele geçirilmesi ve Çiftçinin hayatini zor kurtarmasi ile trajik bir sekilde sonuçlanir.
Arkadaslari ve karisini kurtarmak için Çiftçi çaresiz bir sekilde Kralin ordusuna katilir. Olaganüstü kahramanca hareketleri, bu adamda basit bir çiftçiden çok daha fazlasinin oldugundan süphelenen Gallian ve Merick’in dikkatlerini çeker. Son karsilasmada Ehb’in kaderi Çiftçinin ellerindedir, ya Gallian’i yenecek, ya da kötü büyücünün tüm topraklari ele geçirmesine izin verecektir. Filmindirsene.net iyi seyirler diler..

Turbobit

http://turbobit.net/7uhwazjrq35r.html

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.