Sitemizde 39 kategoride toplam 3156 film ve 1278 yorum bulunmaktadır.

Deney – Splice (2009) 720p İndir


Rip Türü : 720p | Boyut : 4.8 Gb | Dil : Türkçe Dublaj/ENG | İMDB : 5,8Bilim ve teknoloji konusunda uzman iki isim Clive ve Elsa, aynı zamanda karı-kocadır. Uzmanlık alanları ise DNA’lar üzerine çalışarak, yeni canlılar yaratmak ve geleceği şekillendirmektir. Çeşitli canlılar yaratmayı başardıktan sonra bir insan DNA’sı üzerinde çalışmaya başlarlar. Bu çalışma için başlarda sponsor olan şirketler daha sonrasında bu çalışmanın tehlikeli olabileceğini düşünerek geri çekilirler ve çalışmanın sonlandırılmasını isterler. Ancak Clive ve Elsa çalışmalarına son vermez, gizli bir şekilde çalışmaya devam ederler. Bir süre sonra başarılır olurlar ve ortaya hayvan-insan karışımı melez bir canlı çıkar. Gelişimi çok hızlı olan bu deneye Dren ismini vererek, onu incelemeye başlarlar. Bir süre sonra Dren, yaptıkları ile çığrından çıkacak Clive ve Elsa’ya büyük problemler yaratacaktır.

Deney (Splice) filmini sitemiz üzerinden tek link ve ücretsiz olarak indirebilir, 720p kalitesinde rahatça izleyebilirsiniz. Bilim-kurgu ve korku türündeki Deney filmi 2009 yılına ait Fransa ve ABD ortak yapımıdır. Filmindirsene.net herkese iyi seyirler diler.


Turbobit

http://turbobit.net/wcp1qbkp5c2g.html

Bir önceki film paylaşımımız Sıcak Kalpler – Warm Bodies (2013) Film İndir 'dir. Dilerseniz onuda indirebilirsiniz, Filmimizin etiketleri ise ;Sıcak, Sıcak Kalpler Mobil İNdir ve Sıcak Kalpler Tek Link İndir

Filmde Yer Alan Oyuncular

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.