Sitemizde 39 kategoride toplam 3192 film ve 1305 yorum bulunmaktadır.

Black Panter (2018) Film İndirBlack Panther Film indir

Siyah Panter pelerinini giydiğinde dosta güven düşmana korku salan bir cengavere dönüşen T’Challa, insanüstü gücü, hızı ve dövüş yeteneğiyle gerçekten de Marvel Evreni’nin en karizmatik kahramanlarından biridir. Aynı zamanda Wakanda Ülkesinin veliath prensidir ve yalnızca Wakanda’da çıkan vibranium madenlerinin sahibidir.

Kral olan babasının öldürülmesinin ardından T’Challa, teknolojik açıdan çok ilerlemiş olan Wakanda ulusunun lideri olmak üzere ülkesine döner. Bu dönemde iki düşman Wakanda’yı yok etmek için komplo kurarlar. Kara Panter olarak bilinen kahramanımız, Wakanda’yı yaklaşan Dünya Savaşı’ndan uzak tutmak için C.I.A Ajanı Everett K. Ross ve Wakanda özel kuvvetleri olan Dora Milaje’nin savaşçılarıyla bir ekip kurar.
Marvel Studios tarafından çekilen, dağıtımını Walt Disney Studios Motion Pictures’ın üstlendiği aksiyon, bilim kurgu, drama türündeki bu filmde başrolleri Chadwick Boseman, Martin Freeman, Michael B. Jordan ve Lupita Nyong’o paylaşıyor. Ryan Coogler’ın yönettiği film 16 şubat 2018’de Türkiye’deki sinemaseverlerle buluşacak. Filmindirsene.org herkese iyi seyirler diler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.