Sitemizde 39 kategoride toplam 3252 film ve 1325 yorum bulunmaktadır.

8 Saniye (2015) Film İndir


Rip Türü : BRRip XviD | Boyut : 1.3 Gb | Dil : Yerli Film | İMDB : 6,98 saniye film indir

Esra, birbirine paralel iki yaşam sürmektedir. Dünyasal yaşamı, yeniden birleşmiş bir kent olan Berlin’de yaşayan bir Türk olarak son derece neşeli ve capcanlıdır. Esra ailesine çok düşkündür ancak ilişkilerinde kendisini bir kafeste gibi hissetmektedir ve işinden memnun değildir. Kendisine dayatılan kurallarla çatışma yaşamakta ve devamlı bir şeylerin eksik olduğunu, yanlış olduğunu ve daha fazlasının olması gerektiğini hissetmektedir.
Hayal yaşamında ise, rüyalarında görünen ve kendisini bir bütün hissettiren adamın kim olduğunu keşfetmek için yanıp tutuşmaktadır. Rüyalarını anlamak için ne kadar çabalarsa, onlar da hayatını bir o kadar derinden etkilemektedir. Bir taraftan günlük yaşamında uyanmak için nafile bir mücadele verirken, diğe yandan rüya yaşamında bir gizemin içine doğru ilerler.

Ancak uyanık olma ve rüya görmeyi birbirinden ayırımaz ve sonunda bir gerçek gizemi herkesle paylaşır. Ömer Faruk Sorak’ın yönettiği filmin senaryosu, gerçek olaylardan esinlenmiştir. Filmindirsene.net iyi seyirler diler…

Turbobit

http://turbobit.net/j7qtgyg7juc2.html

Filme Ait Konu Başlıkları

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.