Sitemizde 39 kategoride toplam 3066 film ve 1250 yorum bulunmaktadır.

X-Men (BoxSet) Film İndir


Rip Türü : BRRip XviD | Boyut : 4.9 Gb | Dil : Türkçe Dublaj | İMDB :X-Men film indir

X-Men 1-2-3-4-5-6

X-Adamlar; hayalî mutantlar olarak; evrimdeki bir değişim sonunda, insanüstü güçlerle doğan ve genelde ergenlik döneminde ortaya çıkan özelliklere sahip hayali kahramanlardır. X-Adamlar yani X-Men olarak bildiğimiz çizgi-roman günümüzün en popüler film serilerinden biri haline gelmiştir. Filmindirsene.net farkıyla 6 filmi birden buradan indirebilir ve izleyebilirsiniz. Filmindirsene.net iyi seyirler diler…

Normal insanlar olan Homo Sapiens türü, gizlenen ve endişe içinde yaşayan diğer tür olan Homo Superiors yani mutantlara karşı korku, nefret ve güvensizlik beslemektedirler. Birçok bilimadamı mutantların evrimdeki bir sonraki adım olduğunu düşünür, ve bu yüzden mutantları insanlık için bir tehlike olarak görür. İşte, hikâyedeki bu ana nokta, “insanların bilmedikleri ve anlamadıkları şeylerden korkup nefret etmeleri”dir.

Mutantlar ve insanlar arasındaki bu anlaşmazlıkta; bazı mutantlar güçlerini kötüye kullanırlar. (X-Men düşmanı Magneto(Manyeto) ve Apocalypse(Kıyamet) gibi) Bu mutantlar, normal insanlardan daha üstün olduklarını ve süper güçleriyle insanları devirerek Dünya’yı yeniden şekillendirmeleri gerektiğini düşünür.

X-Men film indir
X-Men film indir
X-Men film indir

Turbobit

http://turbobit.net/download/folder/1834308

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.