Sitemizde 39 kategoride toplam 3167 film ve 1302 yorum bulunmaktadır.

Thor 3: Ragnarok (2017) Film İndirThor 3 Film indir

Thor serisinin 2017 yılında izleyiciyle buluşacak olan üçüncü filminde, hızla yaklaşmakta olan Norse kıyametine tanık olacaksınız. Asgard’ dan uzakta, evrenin diğer bir ucunda hapsolmuş olan Thor, bir çıkış yolu aramaktadır ancak bulamamakta. Ayrıca güçlü çekici de yanında bulunmamaktadır ve Asgard bir yıkımın eşiğinde yer almaktadır. Ragnarok zamanı gelmiştir, eğer bu gerçekleşirse bütün Asgardlıları tamamen yok edecek olan yıkımın sorumlusu ise acımasız olan Hela’dır.
Ancak Asgard’ı kurtarabilmek için ilk önce özgür kalmalı, özgür kalmak için ise, karşısına eski müttefiki olan Hulk’ı çıkaran ölümcül bir gladantial yarışmayı kazanması gerekiyor. Craig Kyle ve Christopher Yost ikilisinin senaryosunu kaleme aldığı bu filmin başrollerinde Chris Hemsworth, Cate Blanchett ve Tom Hiddleston bulunuyor.Filmindirsene.net herkese iyi seyirler diler.

(FRAGMANDIR)

Bir önceki film paylaşımımız Tutku (2006) Film İndir'dir. Dilerseniz onuda indirebilirsiniz, Filmimizin etiketleri ise ;Tutku ve Tutku Tek Link indir

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.