Sitemizde 39 kategoride toplam 3066 film ve 1250 yorum bulunmaktadır.

Power Rangers (2017) Film İndir


Rip Türü : HDRip XviD | Boyut : 1.3 Gb | Dil : Türkçe Altyazı | İMDB : 6,7Power Rangers Film indir

90’lı yılların efsanevi dizisi olan Power Rangers günümüze uyarlanarak sinema filmi olarak karşımıza çıkıyor. Filmindirsen.com herkese iyi seyirler diler.

Yaşadıkları Angel Grove adlı küçük kasabanın ve tüm Dünya’nın bir uzaylı tehdit tarafından ortadan kaldırılmak üzere olduğunu öğrendiklerinde olağanüstü bir güç haline gelmeleri gereken beş sıradan genci anlatıyor. Kader tarafından seçilen kahramanlar, gezegeni kendilerinden başkasının kurtaramayacağını fark ederler ancak bunu yapmak için, gerçek hayattaki sorunlarının üstesinden gelmek zorunda kalacaklardır ve sonucunda Power Rangers olarak bir araya geleceklerdir.

90′ların kült televizyon dizisi olan Power Rangers serisini yeniden perdeye taşıyacan olan filmin yönetmen koltuğuna Dean Israelite oturuyor. Filmin başrollerini ise Dacre Montgomery, RJ Cyler, Naomi Scott, Becky G ve Ludi Lin üsteniyor. Power Rangers’ın ikonik kötülerinden uzaylı cadı Rita Repulsa’ya ise ünlü oyuncu Elizabeth Banks hayat veriyor. Filmin yönetmen koltuğunda Dean Israelite oturuyor.
Turbobit

https://turbobit.net/qndpdstdzlii.html

(Türkçe altyazı sunumun içerisindedir.)

Yorumlar

  1. tuncay dedi ki:

    link yok admin silinmiş…