Sitemizde 39 kategoride toplam 3160 film ve 1298 yorum bulunmaktadır.

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 1 (2010) 720p İndir


Rip Türü : 720p | Boyut : 4.6 Gb | Dil : Türkçe Dublaj/ENG | İMDB : 8,2Olaylar, herkesin ilginç isimlere sahip olduğu ve kadim tarihten bu yana ejderhalarla mücadele edilen bir viking köyünde geçmektedir. Bu köyde, her viking mutlaka bir ejderha ile savaşmıştır ve çocuklar da geleceğe hazırlanmaktadır. Bunun yanında, kabilenin korkunç şefinin oğlu (Hiccup/Hıçkırık) çelimsiz yapısıyla köyün ileri gelenlerinin gözüne girememektedir.

İlerleyen bölümlerde, Hıçkırık, o güne kadar kimsenin görmediği “gecenin öfkesi” isimli bir ejderhayı yakalar; fakat öldürmeye kıyamaz. Böylece, aralarında bir dostluk gelişir ve Hıçkırık da ejderhaları daha iyi anlamaya başlar. Bir gün gecenin öfkesi ile birlikteyken ejderhaların niye viking köyüne saldırdıklarını anlar. Köye geri dönüp, durumu anlattığında, bütün köy söz konusu sebebin üzerine yürümeye karar verir.

Fakat iş tahmin edildiğinden daha büyük ve zorludur. Hiccup ve arkadaşları ejderhaların da yardımıyla asıl büyük sorunu ortadan kaldırır ve artık vikinglerle ejderhalar birlikte yaşamaya başlar. Ejderhanı Nasıl Eğitirsin (How to Train Your Dragon) filmini ücretsiz indirin. Filmindirsene.net iyi seyirler diler.

Turbobit

http://turbobit.net/5xwklandznvy.html

Bir önceki film paylaşımımız Dracula: Başlangıç - Dracula Untold (2014) Film İndir'dir. Dilerseniz onuda indirebilirsiniz, Filmimizin etiketleri ise ;Dracula Tek Link İndir, Dracula Torrent İndir ve Dracula: Başlangıç Ücretsiz İndir

Filmde Yer Alan Oyuncular

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.