Sitemizde 39 kategoride toplam 3164 film ve 1302 yorum bulunmaktadır.

Büyük Kaçış – The Great Escape (1963) Film İndir


Rip Türü : HDTVRip XviD | Boyut : 1.3 Gb | Dil : Türkçe Dublaj | İMDB : 8,2Büyük Kaçış (The Great Escape) filmi 1963 yılında vizyona girmiştir. O dönemin en çok ses getiren filmlerinden olan ve günümüzde halen izlemeye değer olan nadir filmlerden biridir. Paul Brickhill’in romanından uyarlanan filmde Steve McQueen, Richard Attenborough ve James Garner gibi dönemin popüler oyuncuları yer almaktadır.

İkinci Dünya Savaşı esnasında yüksek güvenlikli bir kampta esir tutulan bir grup savaş esiri, Almanlar tarafından büyük bir titizlikle gözlenmektedir. Alman askerleri bu kamptan çıkmalarının imkansız olduğunu defalarca belirtseler de bir İngiliz asker, hendek kazıcısı ve usta bir hırsızdan oluşan ekip sınırları zorlayarak imkansızı gerçekleştirmeye çalışacaklardır. Ancak sorun sadece kamptan çıkmış olabilmek değildir. Dışarıdaki dünyada onları bekleyen çeşitli handikaplar vardır. Filmindirsene.net iyi seyirler diler.

Turbobit

http://turbobit.net/gla50vya18qr.html

Bir önceki film paylaşımımız Narnia Günlükleri: Aslan, Cadı ve Dolap (2005) Film İndir'dir. Dilerseniz onuda indirebilirsiniz, Filmimizin etiketleri ise ;Narnia Günlükleri, Narnia Günlükleri: Aslan Cadı ve Dolap Full İndir ve Narnia Günlükleri: Aslan Cadı ve Dolap Tek Link İndir

Filmde Yer Alan Oyuncular

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.