Sitemizde 35 kategoride toplam 1800 film ve 500 yorum bulunmaktadır.

Aşk Kırmızı (2013) Film indir

Lütfen bekleyiniz...


Rip Türü : DVDRip XviD | Boyut : 700 Mb | Dil : Türkçe | İMDB : 4,6


Filme Oy Verin : (26 oy, 4,35 puan.)
Loading...Loading...

Film, üç kişilik aşk olur mu sorusunu soruyor. Ferhat ve Zeynep evli ve mutlu bir çifttir. Karlıdağ çiftinin dışarıdan mutlu görünen evliliği, hayatlarına Fırat’ın yıllar öncesinde kalmış ilk aşkı Nazlıgül’ün yeniden girmesiyle alt üst olacaktır.
Zeynep bir gece bile ayrı kalmaya dayanamadığı kocasının eski aşkı Nazlıgül ile karşılaşmasına ve yüreğinde küllenmiş bu aşkın yeniden alevlenmesine engel olamaz.
Ferhat ile Nazlı birbirlerine karşı koyamazlar; ertesinde Zeynep de aldatıldığını öğrenir. Şimdi üçünün de yüreği acı ile yanar. Bir zamanlar o adamın ilk aşkıyken, şimdi “öteki kadın” olmanın sancısını çeken Nazlıgül’ün karşısında, çok sevdiği kocasının ihanetine uğrayan ve onu başka bir kadınla paylaşmanın imkansızlığını sorgulayan Zeynep vardır. Ferhat ise bu iki kadının arasında arafa düşmüş gibidir. Herkesin masum olduğu bu aşk hikayesinde, Zeynep’le Nazlıgül’ün birbirlerini çok sevmeleri ise, bildiğimizi sandığımız cevapları yeniden düşünmemize yol açıyor:
Üç kişilik bir aşkı yaşamak mümkün müdür? Sadakat bu aşk üçgeninin neresindedir? Birini çok seviyorsan, onun sevdiğini de sever misin? Seninle aynı adamı sevdiği için onu suçlayabilir misin? Filmi indirirken yorum yapmayı ve oy vermeyi unutmayınız. İyi seyirler dileriz.

Turbobit

http://turbobit.net/485466gxreja.html

Letitbit

http://u1583452.letitbit.net/download/30630.311f951fd474ac4c27d167b8330c/Ask.Kirmizi.2013.DVDRip.XviD-HDM.avi.html

Redbunker

http://www.redbunker.net/mjnseso42pcl/Ask.Kirmizi.2013.DVDRip.XviD-HDM.avi.html

Processing your request, Please wait....

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.